تبلیغات
>>از هر چیز و همه جا در یکجا - رقابت مانكن‌های ایرانی و عرب در فشن‌شو اسلامی - Yekja - MihanBlog - یكجا - بهترین وبلاگ - ایران - میهن بلاگ - فارسی
>>از هر چیز و همه جا در یکجا (بهترین و متنوعترین وبلاگ فارسی برای تمامی ایرانیان و تمامی سنین)
این وبلاگ هر روز مطالب تازه ای برای افزایش اطلاعات عمومی شما داره. همه به این اطلاعات نیاز دارند.
بهترین بهترین بهترین بهترین بهترین بهترین بهترین بهترین بهترین بهترین بهترین متنوعترین متنوعترین متنوعترین متنوعترین متنوعترین متنوعترین متنوعترین متنوعترین وبلاگ وبلاگ وبلاگ وبلاگ وبلاگ وبلاگ وبلاگ وبلاگ وبلاگ وبلاگ وبلاگ ایران ایران ایران ایران ایران ایران ایران ایران ایران ایران دانلود دانلود دانلود دانلود دانلود دانلود دانلود دانلود دانلود فارسی فارسی فارسی فارسی فارسی فارسی فارسی فارسی فارسی فارسی آخرین آخرین آخرین آخرین آخرین آخرین آخرین آخرین آخرین آخرین خفن خفن خفن خفن خفن خفن خفن خفن خفن خفن خفن خفن خفن خفن یكجا یكجا یكجا یكجا یكجا یكجا یكجا یكجا یكجا یكجا یكجا یكجا یكجا Yekja Yekja Yekja Yekja Yekja Yekja Yekja Yekja Yekja Yekja Yekja Yekja MihanBlog MihanBlog MihanBlog MihanBlog MihanBlog MihanBlog MihanBlog MihanBlog MihanBlog MihanBlog MihanBlog MihanBlog MihanBlog MihanBlog Mihan Blog Mihan Blog Mihan Blog Mihan Blog Mihan Blog Mihan Blog Mihan Blog Mihan Blog Mihan Blog Mihan Blog Mihan Blog Mihan Blog Mihan Blog میهن بلاگ میهن بلاگ میهن بلاگ میهن بلاگ میهن بلاگ میهن بلاگ میهن بلاگ میهن بلاگ میهن بلاگ میهن بلاگ میهن بلاگ میهن بلاگ میهن بلاگ جدید جدید جدید جدید جدید جدید جدید جدید جدید جدید جدید جدید جدید جدید جدید جدید جدید جدید جدید جدید جدید جدید جدید جدید جدید جدید ترین ترین ترین ترین ترین ترین ترین ترین ترین ترین ترین ترین ترین ترین ترین ترین ترین ترین ترین ترین ترین ترین ترین ترین ترین ترین

درباره وبلاگ

شما ممكنه هر روز وقت زیادی رو در اینترنت صرف یافتن و مطالعه مطالب جدید و جالب كنید.
با ورود به این وبلاگ، به راحتی مطالب جدید را در ظرف چند دقیقه مطالعه خواهید كرد.
می توان گفت حد اقل 80% مطالب این وبلاگ، همیشه برای كاربران جدید تازگی دارند. پس به تمامی مطالب وبلاگ سر بزنید.
مدیر وبلاگ : م گ

آخرین پست ها

لینکدونی

جستجو

نظرسنجی

 • دوست دارید كدام دسته مطالب رو بیشتر توسعه بدم؟نویسندگان

جنگ خان ها، با حضور نژاد پارسی بهتر از بازی تراوین ( بازی برتر 2008 )


تبلیغات كلیكی، به ازاء هركلیك تا 90 تومان


تبلیغات كلیكی، به ازاء هركلیك تا 80 تومان


تبلیغات كلیكی، به ازاء هركلیك تا 50 تومان، حداقل واریز 1000 تومان


تبلیغات كلیكی، به ازاء هركلیك از 30 تومان، بدون محدودیت برای واریز

رقابت مانكن‌های ایرانی و عرب در فشن‌شو اسلامی

هرساله علاوه بر جشنواره مد و لباس اسلامی تهران و مالزی مدتی است امارات هم در این زمینه فعال شده و همزمان با این دو كشور جشنواره‌ای مشابه در دبی برگزار می‌كند تا خود را به عنوان مركز این فعالیت‌ها معرفی كند.

به گزارش خبرنگار سرویس "فضای مجازی " خبرگزاری فارس، در این جشنواره‌‌ها علاوه بر پیدا كردن انواع لباس‌های سنتی و ملی و اسلامی، می‌توانید از یك "شو لباس زنده " با حضور مانكن‌های ایرانی دیدن كنید و همین امر به پاشنه آشیل این فعالیت‌ها تبدیل شده كه اعتراضات گسترده در داخل به همراه داشته است.
پدیده‌ای در حال حاضر در حال شكل گیری است كه تلاش دارد نوعی پوشش برای هم مصرف داخلی و هم برای دختران و زنان مسلمان در غرب طراحی و تولید كند و این موضوع به رقابت میان ایران و چند كشور عربی و مسلمان دیگر تبدیل شده است تا خود را به عنوان كانون و مركز این كار معرفی كنند؛ اما لباس‌های اسلامی در این كشورها بویژه تركیه و مالزی دارای كیفیتی پایین ارزیابی می‌شود.
پس از اقدام چند سال اخیر كشورمان برای طراحی لباس و مد اسلامی و برگزاری چندین نمایشگاه با همین رویكرد كه البته انتقاداتی را هم در داخل در پی داشت، اخیراً كشورهای عربی دست به كار شدند و برخی از طراحان لباس در این كشورها به ویژه مصر و عربستان در حال تولید لباس‌هایی با با پوشش كامل اسلامی برای زنان غربی هستند.
در همین حال یك طراح عربستانی لباسی را با پوشش اسلامی طراحی كرده كه تمام بدن پوشیده شده و مدل لباس كاملاً امروزی محسوب می‌شود و حتی روسری ای كه پوشیده می شود جزیی از لباس به نظر می‌آید.
در سه سال اخیر در ایران نیز جشنواره ملی مد و لباس با محوریت معرفی نمادها و الگوهای لباس ایرانی ـ اسلامی برگزار شده است كه طراحان شاخص هایی چون زیبایی، پوشیدگی و قیمت مناسب را برای تولیدات خود لحاظ كردند كه چادر ملی یكی از دست آوردهای همین كار فرهنگی محسوب می شود.
این درحالی است كه در این جشنواره‌ ها علاوه بر پیدا كردن انواع لباس‌های سنتی و ملی و اسلامی، می‌توانید از یك "شو لباس زنده " با حضور مانكن‌های ایرانی دیدن كنید و همین امر به پاشنه آشیل این فعالیت ها تبدیل شده كه اعتراضات گسترده در داخل به همراه داشته است.
كشورهای رقیب مثل مالزی با برگزاری 6 جشنواره مدل و لباس اسلامی با حضور بیش از 40 كشور فعالیت هایی را در دست اجرا دارند تا از این قافله عقب نمانند. مالزی تلاش دارد خود را به عنوان كانونی برای طراحی لباس های اسلامی در بین كشورهای مسلمان مطرح كند و جای تركیه را بگیرد.
هر ساله علاوه بر جشنواره مد و لباس اسلامی تهران و مالزی مدتی است امارات هم در این زمینه فعال شده و همزمان با این دو كشور جشنواره ای مشابه در دبی برگزار می‌كند تا خود را به عنوان مركز این فعالیت‌ها معرفی كند.
با این حال كارشناسان معتقدند ایران می‌تواند به جهت قابلیت‌ها و ظرفیت‌های خود به مركز طراحی و ساماندهی مد و لباس در میان كشورهای اسلامی تبدیل شود.

آرشیو موضوعی

PageRank

AsanDownload™ - The joy of downloading!

آرشیو

← آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :